Оформити заявку
тел. (096) 99 666 44   (073) 100 21 01   alfa.agro.alliance@gmail.com
СЗР - АгроЗЗРКупити гербіциди в УкраїніКупити гербіциди в Україні

Купити гербіциди в Україні

Корисна інформація про гербіциди в Україні

Пропозиції гербіциди купити в широкому асортименті містяться на сайті «ПП« Україна ». Тут представлено більше 20 найменувань різних препаратів. Це і післясходові гербіциди самого широкого спектра дії, які знищують до 200 бур'янів. Препарати застосовують для боротьби проти всіх злакових та ключових двосім'ядольних бур'янів на посівах насіння укурузи, картоплі і томатів. Досходове гербіциди вносяться безпосередньо в грунт. В числі препаратів є й такі, які не просто знищують пагони бур'янів, але і перешкоджають їх нового зростання.

У виборі необхідних вам препаратів допоможуть фахівці компанії СЗР - Агро. На сайті ви зможете уточнити, яка на гербіциди ціна. Вона вказана безпосередньо під кожним найменуванням. Гербіциди відносяться до засобів захисту рослин. Селективні гербіциди - це такі «розумні» препарати, які мають вибіркову дію. Іншими словами, вони знищують погані рослини - бур'яни, ніяк негативно не впливаючи на зростання хороших рослин. Гербіциди суцільної дії можна використовувати тільки після збирання культурних рослин. Враховуйте, що гербіциди не можна вносити на минулорічні відмерлі бур'яни. Препарат неефективний, якщо внесений з запізненням встановлених строків застосування.

В СЗР - Агро вигідна ціна на гербіциди

СЗР - Агро не тільки пропонує гербіциди купити в Україні, а й надає зручну для клієнтів форму оплати, а також здійснює доставку замовлених препаратів в усі регіони країни. Залишається додати кілька слів. Так, ставлення до застосування гербіцидів і раніше спірне. Але без застосування цих препаратів в сучасному сільгоспвиробництві поки не обійтися. Більш того, в світовій сельхозпрактіке селективні гербіциди, тобто вибіркової дії, на сьогодні є обов'язковою складовою частиною виробництва. Їх використання забезпечує високоефективні, економічні, гнучкі методи боротьби з бур'янами рослинами.

Купіть гербіциди по відмінним цінами в Україні у нас!