Оформити заявку
тел. (096) 99 666 44   (073) 100 21 01   alfa.agro.alliance@gmail.com
СЗР - АгроНасіння11Насіння гірчиці

Насіння гірчиці

Корисна інформація про насіння гірчиці в Україні

Гірчиця - продукт дуже поширений і популярний, можна сказати, улюблений. Але в цьому випадку ми говоримо, звичайно, про гострий гірчичному соусі. Що ж стосується вирощування гірчиці, то сьогодні це носить промисловий характер. Виробництвом гірчиці займаються і великі компанії, і приватні підприємці. Тому так затребувані пропозиції купити насіння гірчиці. Особливим попитом, природно, користуються продажу від компаній і підприємств, які безпосередньо займаються вирощуванням гірчиці на насіння. Це дозволяє клієнтам вибрати кращих постачальників.

В інтернеті ви зможете розглянути не одну сотню пропозицій від компаній і підприємств України, які реалізують насіння гірчиці оптом. Для споживачів це зручний спосіб вибрати кращого продавця. Крім того, завжди можна уточнити технічні характеристики на пропоновані сорти насіння гірчиці, подивитися фото товару.

Так, СЗР - Агро реалізує насіння гірчиці ранньостиглого сорту «Чайка», створеного Науковим інститутом селекції. Пропонована компанією на насіння гірчиці ціна найвища серед хрестоцвітних олійних культур. Це відкриває вигідні перспективи для всіх, хто планує займатися виробництво насіння гірчиці.

Купити насіння гірчиці в Україні можна у нас - СЗР - Агро

Зручна і можливість онлайн-замовлення на обрану продукцію, що дозволяє оперативно насіння гірчиці купити в Україні і навіть оформити заявку на їх доставку в потрібний регіон. Крім того, ви зможете отримати всі необхідні консультації щодо особливостей агротехніки обробітку цієї культури, зателефонувавши по одному з контактних телефонів.

Ареал обробітку гірчиці в Україні визначається її біоекология. Так, найбільш поширеною у нас сарептской гірчиці, або жовтої, найбільше відповідають грунтово-кліматичні умови таких регіонів:

  • Полісся,
  • Лісостепу,
  • Степу.

В зоні південного Степу і Криму формуються і кращі посівні якості насіння гірчиці. Саме тому більша частина насінницьких посівів насіння гірчиці розміщується в цих регіонах. Насіння гірчиці невибагливі до ґрунтів, але досить різко реагує на їх відмінності. Найбільш сприятливі родючі та каштанові грунти. Малопридатними для насіння гірчиці є важкі і солоні грунту. Також у нас ви можете купити насіння кормового буряка.

Властивості насіння гірчиці

Попит на насіння гірчиці в світі виключно високий. Це найцінніший продукт для виробництва харчового масла, оскільки в гірчичному насінні містяться корисні для людини вітаміни. На сьогодні особливо високий рівень споживання гірчиці жовтої. Показник її споживання в країнах Азії, Африки, Індії, Близького Сходу, Європи та Америки досягає 20 млн. Тонн щорічно. Насіння гірчиці жовтої застосовуються:

  • в кондитерській промисловості при випічці хліба,
  • використовуються у фармацевтиці та миловарінні,
  • переробляються на продовольче масло.

Вони йдуть на виготовлення біодизеля, а також використовуються в мінеральних миючих порошках, а гірчичний шрот застосовується як абразив.

Успішному вирішенню проблеми задоволення зростаючого світового попиту на гірчицю сприяє використання передових технологій. Їх застосування дозволяє ефективно захистити сільськогосподарські культури і одночасно збільшити врожайність.

Купіть насіння гірчиці оптом за вигідною ціною в СЗР - Агро