Оформити заявку
тел. (096) 99 666 44   (073) 100 21 01   alfa.agro.alliance@gmail.com
СЗР - АгроНасіння11Продаж насіння гібридів кукурудзиПродаж насіння гібридів кукурудзи

Продаж насіння гібридів кукурудзи

Корисна інформація з продажу насіння кукурудзи

Сьогодні продаж насіння кукурудзи різних сортів пропонується великими агрокомпаніями і фермерськими господарствами України. Вирощування цієї злакової культури залишається традиційним напрямком аграрного сектора країни. Кукурудза - це корми для птахівництва і тваринництва. Крім того, це і необхідну сировину для харчової промисловості. Цим визначається все зростаючий інтерес сучасних фермерських господарств країни і агропромислових компаній до обробітку злаку на великих площах. А для успішного виробництва необхідні якісне насіння, в тому числі і насіння гібридів кукурудзи. Як відомо, кукурудза піддається впливу багатьох хвороб і шкідників. Отримання гібридів, максимально стійких до названих негативних факторів, - мета експериментів українських селекціонерів.

СЗР - Агро пропонує купити насіння кукурудзи провідних вітчизняних виробників і зарубіжних селекціонерів. Це гібриди зарубіжних виробників, а також гібриди, отримані українськими селекціонерами і внесені до Державного реєстру сортів України, з потенційною врожайністю 120-130 ц / га. Зокрема, сюди входять сорти «Піонер», КВС.

Як формується ціна насіння кукурудзи

Ціна насіння кукурудзи вказана на сайті в розділі «Насіння кукурудзи». Тут же ви зможете познайомитися з описом кожного реалізованого сорти. Компанія СЗР - Агро реалізує кращі гібриди насіння кукурудзи світового рівня, які не тільки внесені в вітчизняний реєстр сортів рослин, придатних для поширення в Україні, але й зареєстровані в інших країнах. Також у нас ви можете придбати насіння льону.

На сайті можна зробити замовлення на оптові поставки різних сортів кукурудзи. Це дозволяє вибрати необхідні сорти, причому за найвигіднішими цінами. Можливе замовлення доставки в будь-який регіон України. Крім того, гарантується і якість насіння, адже саме цим багато в чому забезпечується отримання гарного врожаю.

Ми вам допоможемо купити насіння гібридів кукурудзи — СЗР - Агро