Оформити заявку
тел. (096) 99 666 44   (073) 100 21 01   alfa.agro.alliance@gmail.com
СЗР - АгроНасіння11Насіння льону купити в Україні

Насіння льону купити в Україні

Корисна інформація про насіння льону

Історія обробітку льону на території України сягає своїм корінням ще в 5 сторіччя. Вже тоді наші предки вирощували льон-довгунець, з якого виробляли волокна для перших тканин. І сьогодні ми не втомлюємося дякувати їм за відкриття чудесних властивостей цієї рослини. Крім того що льон красиво цвіте і оспіваний у віршах і піснях, така його різновид, як льон-межеумок, або олійний, по даваемой чистого прибутку не поступалася озимої пшениці. На жаль, в 1955 році за рішенням уряду вирощування олійного льону було припинено. А сьогодні міжнародні трейдери виявляють готовність насіння льону купити в Україні в найбільших обсягах. Враховується при цьому тільки засміченість. При закупівлях не проводиться якийсь спеціальний аналіз насіння, оскільки закріпилася думка, що український льон є якісним.

Яке насіння льону користуються попитом?

Сьогодні й у вітчизняних сільгоспвиробників зростає інтерес до вирощування льону-довгунця і льону олійного, який представлений двома групами:

  • льон-межеумок,
  • льон-кудряш.

Обробіток льону не витратний, він відноситься до прекрасних попередникам, зокрема, для озимої пшениці, оскільки не виснажує грунт. А що стосується віддачі, то вона нітрохи не менше, ніж у насіння соняшнику. При цьому ряд інших показників навіть вище, наприклад, льон майже не уражається хворобами і практично не має шкідників. Тому сьогодні так часто в у покупців зустрічаються запити куплю насіння льону. Зауважимо, що ринок насіння льону в Україні на сьогодні залишається ще далеко не заповненим. І насіння льону - своєрідний дефіцитний товар.

Саме тому так цінні пропозиції від компаній, які реалізують сертифіковану продукцію вітчизняного виробництва. Так, СЗР - Агро здійснює оптові поставки насіння льону-Кудряшов сорту «Версаль», отриманого в Науковому інституті селекції. Це результат багаторічної роботи з відбору зразків, найбільш стійких до хвороб і кращих за своїми господарсько-цінними ознаками. Опис сорту, а також на насіння льону ціна є на сайті компанії.

Купіть насіння льону за вигідними цінами в нашій компанії!