Оформити заявку
тел. (096) 99 666 44   (073) 100 21 01   alfa.agro.alliance@gmail.com
СЗР - АгроНасіння11Купити насіння соняшнику оптом в УкраїніКупити насіння соняшнику оптом в Україні

Купити насіння соняшнику оптом в Україні

Продаж насіння соняшнику від компанії СЗР - Агро

Соняшник в Україні вирощується повсюдно. Тому сприяє різноманітність сортів, отриманих вітчизняними селекціонерами. Тому на ваш запит куплю насіння соняшнику відповідять сотні різних виробників. Насінницькі об'єднання, дослідні станції, фермерські господарства і великі агрокомпанії спеціалізуються на вирощуванні якісного насіння соняшнику вітчизняної та зарубіжної селекції, які пройшли досвідчені випробування в регіонах України і підтвердили заявлені показники.

Ця продукція відрізняється гарантованою високою схожістю та врожайністю, має чудову калібрування. Її характеристики відповідають світовим стандартам якості. Ціна насіння соняшнику залежить від компанії-виробника та кількості продукції, що замовляється. Соняшник - це традиційна олійна культура, яка давно займає по обробленню одне з перших місць в сільському господарстві України. Багато сучасних фермерські господарства країни спеціалізуються на вирощуванні соняшнику, тому так часто зустрічається попит куплю насіння соняшнику. У нашій компанії ви можете купити насіння ріпаку оптом.

На світовому ринку України належить перше місце з експорту соняшникової олії. Україна належить і друге місце в світі з виробництва насіння соняшнику. Росія і Україна, за даними ООН, - світові лідери в сфері отримання нових сортів і гібридів соняшнику. На гібриди насіння соняшнику сьогодні особливий попит. Існуючі в даний час гібридні сорти соняшнику не тільки не поступаються класичним зразкам по:

  • рівню врожайності,
  • стабільності,
  • стійкості до хвороб і рослинам-паразитам,
  • але і перевершують деякі з них за цими показниками.

Купіть насіння соняшнику оптом за вигідною ціною у нас

СЗР - Агро поставляє насіння соняшнику оптом. Це більше 30 різних найменувань, в числі яких відомі гібриди зарубіжної селекції, зокрема, «Піонер», «Санай», «Жалон» та інші, а також різноманіття сортів соняшнику, виведених вченими Наукового інституту селекції методом багаторазового відбору з наступним перезапилення біотипів, кращих по стійкості до збудників поширених хвороб. Важливим показником є висока врожайність гібридів.

На сайті СЗР - Агро ви завжди зможете зробити потрібний вибір і насіння соняшнику оптом купити, замовивши їх доставку в будь-який регіон України. Тут же можна отримати необхідні консультації щодо особливостей агротехніки вибраного сорту. При цьому вибір сортів та гібридів соняшнику має здійснюватися з урахуванням кліматичних умов регіону та властивостей конкретних грунтів. Оптові закупівлі залишаються найбільш вигідними, оскільки на насіння соняшнику ціна заздрості не тільки від його сорту, а й від кількості закупівлі. Відкриті в Україні в останні роки нові напрямки виробництва і реалізації гібридного насіння соняшнику та інших зернових культур, а також репродуктивних сортів дозволяють забезпечувати всі регіони якісним насінням.

Гібриди насіння соняшнику оптом по відмінним цінами - в СЗР - Агро!